Psaly jste mi

2. srpna 2017 v 8:11 | verunnka |  Jen tak....
že se do lavorku
co se v něm koupala mamina jako malá nevejdete Smějící se

tak tady máte pro osvěžení něco většího
u nás nakonec nespadla ani kapka
a sluníčko už t%d zas jede naplno
a pak už tu zas máme pořádný hic Úžasný


mamina na Mácháči
to byl asi rok 1970tak tohle je vroce 1953
na fotce je babička Věrka a její dvě dcerky
a děda Ruda coby zdatný neplavec
ten uměl plavat jen na zádech
a to vlastně ani neplaval
ale jen se tak vznášel na hladině
to mu prý šlo moc dobře
a byl prý schopen přitom i usnout Smějící se


a pro ty co chtějí přeci jen něco většího
tak těm nabídnu moře
třeba i snaší vodomilkou volšovečkovou
ona tu lásku k vodě
prostě nazapřetak se mi mějte moc hezky a neuvařte se mi

my už jsme vyply solár v bazenu
protože voda už měla 29 stupňů
a to už ani trochu neochlazovalo Překvapený
a koc děkuju za to jak hodně mi taky píšete a my tak máme taky co hezkého číst Smějící se

a Evi moc gratujuju k malé princezně a přejeme ji hlavně hodně zdravíčka ♥


 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alča Alča | 2. srpna 2017 v 12:48 | Reagovat

Veru, krásné koupací vzpomínky :-) na Macháč jsem jezdila s rodiči jako malá, měli jsme motorku s tím vozítkem vedle, už ani nevím jak se to jmenovalo 8-O a tam jsem seděla já a brácha a všechny zavazadla, jako stan, ešus, kotlík .. :-D když to dneska vyprávím vnoučatům, tak na mně koukají dost nechápavě 8-O ale nám se to líbilo a máme krásné zážitky 8-) u ankety máš pěkně bolavou papulu a smutné oči ;-) však vím co zuby dokážou ;-) u nás se zatahuje, tak se snad i trochu ochladí 8-) tak ahojda :-)

2 Miluše Miluše | 2. srpna 2017 v 13:21 | Reagovat

Ahoj Veru, to jsou moc krásné vzpomínky 😀👍 My jsme letos nenapustili bazén a teď toho litujeme. Charlinek ani nechce ven, vyvaluje se v kuchyni na dlažbě 🐕Mějte prima den a zatím paaaa

3 IVETA IVETA | 2. srpna 2017 v 13:35 | Reagovat

Ahoj Verunko,na Mácháči jsem nikdy nebyla i když po Čechách hodně jezdíme,tak je ještě spousta míst,kde jsme nebyli.U nás už je taky horko,sice se chvílema zatáhne,ale nic platný,ráno,když u nás pršelo měla jsem takovýho elánu,ale jak se otepluje elán je pryč.Přeji krásný zbytek dne.

4 věrka věrka | 2. srpna 2017 v 16:56 | Reagovat

No, voda je příjemná , ale já hrozný neplavec, jí ani moc nevyhledávám i když se ráda máchám v nějaké trošce, třeba bazénu, tam se neutopím.  Anketa je bezva, já se bojím jen někdy. Dneska u nás takové velké teplo není, máme na slunci asi 27°a je pod mrakem, to je docela dobrý. Byla jsem se trochu podívat  na kraji lesa, jestli, když pořád prší v noci, tak jestli nerostou víc houby a dobře jsem udělala. Našla jsem, dost, mám plnou mísu a talíř nakrájených a to jsem masáky ani nebrala, pro ty si půjde asi naše omladina, nechala jsem jich tam dost. Řízků by bylo určitě pro celou naší ulici a musela bych mít aspoň nůši a kdo by to čistil, že a smažil, ale jíst by mě docela bavilo. :D  Za chvíli půjdu ostříhat nějaké keře, které už jsou odkvetlé, beru to po troškách, protože větve pak vozím do lesa. Já to nepálím, les je zpracuje a rokle se aspoň trochu pomalu zmenšuje. Mějte se u vás moc hezky a já mávám od Ještědu. Dneska jsem umrtvovala zub zatím jen 3x, ale polykat to nemůžu, fuj. :-)

5 Libby Libby | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 17:16 | Reagovat

Very, to je jiná do lavorku bych se taky nevešla, ale Machač by mi stačil :-D Není jak na zahradě u bazénu, máš pravdu ani vyhřívání není třeba :-)
Máš pěkné nožičky, moje kamarádka měla taky takové. Tobě to můžu napsat, ty si pro každou srandu ;-) Jednou jsme spolu byly na výletě  a ona se dívá na moji nohu a říká mi - ty máš pěknou nohu a hezky nalakované nehty(to je jediné co mám ucházející :D ) Pak si vyzula sandál a dodala - to já mám takové kopýtko, tož kopýtko :-D Začaly jsme se tomu řehtat, že se po nás lidi ohlíželi, jak puberťačky :-D Od té doby říkám nohám kopýtka :D Jak jsem Tvoji nožku uviděla hned jsem si na Majku vzpomněla, už se na nás dívá někde z nebíčka a Tobě děkuju, že jsi mi ji připomněla ;-)
Verunko, príma odpoledne a neupečte se, dnes je zase vedro a déšť nikde :-D

6 Zuzans Zuzans | 2. srpna 2017 v 21:51 | Reagovat

Ahoj Verunko, také si říkám že bych potřebovala místo lavoru takový velký džber namíchání malty. Možná se mu nějak říká bohužel nemám žádný nápad. Třeba bude vědět taťka. I nad je hrozně vedro a bazén máme. Koupeme se ve vlastním potu. Ale zase konečně mohou kombajny do polí sklidit ty zbytecky po kroupach na začátku července. Mávám do hor pa Zuzana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama