adventní škopík

25. listopadu 2016 v 14:33 | verunnka |  Vánoce


věneček u nás doma mít nemůžeme


Přeji Vám všem moc krásné páteční odpoledne


naše Barčí je totiž ohromně zvědavej a tvůrčí pejsek
že kdybychom měli klasický adventní věneček
a ten dali do obýváku na jídelní
či malý stůl
dlouho by tam v té původní podobě nevydrželjak ji známe
tak určitě v okamžiku
kdy by nebyl nikdo z nás v dohledu
probudily by se v ní geny
co podědila po svém šumperském tatíkovi
a pustila by se dozajista s velkou vervou do jeho důkladné prohlídky

to jsme teda nechtěli riskovat
a dohodli jsem se
že letos se tím pravým místem pro adventní nedělní svícení stane botník na chodbě

tam by nám ale klasický věneček překážel
a proto jsem letos místo něj
do vánoční podoby vytvořila právě tenhle smaltovaný škopík

a
dopadlo to takhle
víc fotek mi zatím nejde vložit
zas to hodně zlobí
večer to zkusím znova
a snad se bude dařit líp


za nás všechny od nás hor vám přeju poklidné odpoledne
ani podpis se mi nedaří vložit
a naše Šípková Růženka si spokojeně spí
a mně tak nemá kdo s tím pomoci
s Radkem jsme na to nějak oba krátcí


tak podpis už nteď večer naskočil
snad to zítra bude fungovat líp a rychlejiužívejte hezký večer
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aťka Aťka | 25. listopadu 2016 v 14:46 | Reagovat

Šárko super, taky budu mít ,letos poprvé adventní svíčky takto v řádce na prkýnku  a nikoli ve věnečku. Ale ještě dotvoříno nemám.
pěkné odpoledne , u nás je zataženo jak na sníh a zdravím Verunku a těším se i na ni :-)

2 Miluše Miluše | 25. listopadu 2016 v 15:06 | Reagovat

Šárko, máte to hezké :-) Já mám dnes lenivou náladu, počasí velice škaredé. Mlha, že není vidět na krok, a to musíme na prochajdu. Charlinek prostě musí aspoň za vrátka :-) A Barušce se nedivím, perníčky voní a voní, jen aby něco nevykoumala a nenavštívila botník :-D Mějte hezký den a mnoho pozdravů Verunce :-)

3 Alča Alča | 25. listopadu 2016 v 17:00 | Reagovat

Ahoj Šárko, adventní škopík se mi moc líbí :-) dobře jste to na Barušku vymysleli ;-) oni ty pejsánci mají potřebu stále něco očmuchávat a nenechat nic na pokoji ;-) dcera si vloni na vánoce nazdobila celý vánoční stromeček voňavými perníčky, celý večer se jich jejich psí miláček nevšímal, ale jak za sebou zavřeli ložnici  a uchýlili se ke spánku, tak se pustil do díla, stromek povalil a všechny perníčky opravdu sežral 8-O a bylo po kráse ;-) ani jsem se neptala, jestli letos budou mít zase na stromečku pro jejich mazlíka perníčky :-D já mám letos adventní věnec šiškový :-) zdarvím Šípkovou Růženku a mějte pěkný večer :-)

4 věrka věrka | 25. listopadu 2016 v 17:11 | Reagovat

Baruška by si s tím určitě ráda pohrála, udělali jste to dobře. Já mám podobný adventní výzdobu, už mě nesmí věneček do bytu. Je to 2 roky, co mi na stolku v obýváku chytil i když jsem svíčky měla v kovových zápichách. Ještě že jsem tu byla sama a hned vedle za zády mi něco udělalo puf, úplně tichonce a tím že jsem tu byla sama a nešla ani telka, tak jsem to slyšela. Koukala jsem co to bylo za zvuk a najednou koukám hoří svícen, tak jsem ho bafla a hurá s ním do dřezu a od té doby dávám svíčky do moka hrnečků na nějakou podložku, třeba porcelánový talíř, jako mám letos, ještě udělám z alobalu kornoutky do těch hrnečků a budu v klidu.  Na talíř nějakou parádu, mám tam kaštany a ještě přidám pár ořechů a oříšků a nějakou malou kouli, možná ještě něco najdu a jsem spokojená a klidná. Zajdi se podívat k Libušce na stránky, tam zrovna dneska někdo radil s problémem s přidáváním příspěvků. Možná, že by to pomohlo i vašim stránkám. Mějte se u vás na kopečkách hezky a zdravím Verunku. Ještěd mává a měli jsme tu dneska docela slušný počasí. :-)

5 Jitka Jitka | Web | 25. listopadu 2016 v 17:26 | Reagovat

Je to smůla smůlovatá, ale napsat na blog.cz nějaký příspěvek, je nadlidský úkol. Už několik dnů mi to nejde a jak jsem koukala jinde, nejde to ani tam. Sem chodím moc ráda nejen pro Verunčino brebentění a různé nápady, ale i kvůli komentářům. Já mám prohlížeč Mozzillu a podle mně tam je ten problém. Číst sice můžu, ale komentovat bohužel ne. Jsem na tenhle prohlížeč zvyklá a když chci komentovat, musím do jiného prohlížeče. Takže lezu do Internet Explorer, ale nemám ho ráda, takže nekomentuju tak, jak bych chtěla. Někdo radil i prohlížeč Operu, že tam to jde.
Tak mně mrzí, že Verunka přijde o spoustu povídání od nás, protože každý nemá tu trpělivost ani čas čekat, zda se napsaný komentík zobrazí (většinou nezobrazí a je pryč) nebo musí psát znova.
Adventní výzdoba je pěkná, myslím, že věnečky už jsou hodně okoukané (i když krásné), a tak potěší výzdoba takhle do pruhu. Já jsem koupila v kiku takový podlouhlý podnos v béžové barvě (měli i bílý), do něj dala 4 skleničky se svíčkama, okolo pár ozdobiček, posadila tam Amálku s Josífkem a asi už to tak nechám.
Pozdravuju Verunku, ať je jí líp.

6 Majka Majka | 25. listopadu 2016 v 19:02 | Reagovat

Šári další fotky asi budou: oříšky všude, muchomůrky pomuchlaný----nechám se překvapit. a šípkovou Verunku moc zdravím. Majka

7 Šárka Šárka | Web | 25. listopadu 2016 v 20:51 | Reagovat

Hodně Vám všem děkujueme za Vaši velkou trpělivost při psaní komentářů, moc si toho vážíme ♥
Majko a škopík je celý, Baruš ho snad nepokoří, nedostane na něj

8 Jindra Jindra | 28. listopadu 2016 v 10:20 | Reagovat

Milá Šárko, škopík máte moc hezký, byl to výborný nápad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama