Z pátečního podvečera

10. května 2013 v 17:41 | verunnka |  Jen tak....
Všem Vám přeju moc krásný už skoro večer, u nás tím, že prší a je zamračeno už to opravdu jak večer vypadá.
Měli jsme ale to štěstí, že ranní déšt nás brzy opustil a celý den jsme konečně byli " na sucho" , pršet začalo už něco po čtvrté a tak jsem mohla ty dvě moje holky, dvounohou i tu chlupatou poslat ven na louku.
Dlouho to ovšem beze mě nevydržely a brzy jsem jim začala chybět a tak jsem byla povolána mezi ně se slovy mami a nezapomeň vzít foťák, aha takže já nechyběla, bylo jen potřeba mého prstu pro mačkání spouště.

A tím pádem dnešní povídání budou provázet fotky dílem opět nás obou, mě a Verunky.
opět Vám všem moc děkujeme za vaše komentáře, opravdu všechny čteme a za všechny vaše rady a názory děkujeme
každý stojí za zamyšlení a popřemýšlení nad ním, v každém je kus životních zkušeností a mouder

Děkujeme moc i za Vaší přízeň nám všem, moc si toho vážíme a věřte, že nám tím dáváte tolik, co jsme už dlooouho od nikoho nedostali.

Jen malou poznámku k jednomu komentáři, smazala jsem ho a to proto, že myslím, spíš teda vím, že v tuto chvíli by Verunce, až by ho četla nepomohl, ale spíš ublížil, jsme rádi za vše co ji den ode dne posouvá kousek po kousku dopředu a takhle by jí to koplo o pěkný kus zpátky. Nebudu jmenovat toho, kdo to sice myslel dobře, ale v tento okamžik dost nešetrně napsal, tímto se teda omlouvám ze mé rozhodnutí komentář smazat.
A co je u nás nového
Venda právě sleduje hokej a nadává, jak to ti dřeváci zas hrajou a pravidelně smskama informuje Radka do práce o stavu hokeje , Radek jí slíbil, že když dnes naši vyhrají, tak si zítra dájí na auto vlaječku, jenže poté co jsme dostali gol, to uzavřela se slovy : Báro a je to v pr...i, vlajka na autě nebude. Myslím, že Barušce to bylo úplně jedno a jí víc než nějaká vlajka na autě zajímá, co bude mít dobrého v mističce.

Dneska jsem taky zaběhla na trh a koupila ještě pár skalniček, u jezírka jsme ještě malinko rozšířili skalku a tak do ní.

A protože venku je šeredně, tak zas určitě večer nám bude dělat společnost i hrnek čaje a samy víte, jak je příjemné, když k němu můžete i něco zobnout, a tak i proto jsem udělala z poloviční dávky malé koláčky
Jenže už po obědě, kdy ochutnávači ochunávali víc než bych čekala, bylo jasné, že jen s nima asi nevystačíme, pustila jsme se ještě narychlo do jednoho pečení.
Ráno v Bille se mi podařilo koupit jahody za super cenu, mají teď v akci kilo jahod v bedýnkách za 89 korun, asi jich nabrali na krám hodně a měli strach aby to vůbec zvládli prodat a tak je měli za polovinu, tudíž za 45 korun. No a o druhém pečení jsem tak měla nahned jasno, tyhle jahodé řezy u nás nikdy nezklamou
Tak nějak koukám, že už začínám být jak naše Very, mělo to být jen pár řádků a rozepsala jsem se trochu víc

Všem Vám přeju moc krásné a pohodové dny volna a my se Vám zas od nás ozveme

Šárka

P.S. Šavrdo a Zdeno moc děkuju za dopisy pro Verunku, dám jí je až zítra, dnes by si tu radost z nich ještě asi naplno nedokázala užít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | 10. května 2013 v 17:56 | Reagovat

Ahoj Šári! :-)
Strašně moc se mi článek líbí. :-) Je v něm cítit radost a úsměvy na tvé tváři. :-)

Verunka nezklame! :-) Verí, já to s našimi hokejisty vidím úplně stejně! :-D ;-)
A Verí - parádně maminku na ty kytičky nastavuješ. :-) To jsou opět nádherné fotky. :-)
Představ si, že dnes jsme s mamčou jely do města a naskytl se nám nádherný pohled na hotové pole sedmikrásek! Hned jsem mamce řekla: "To by se tolik líbilo Verískovi!!! Že já zase nechala foťák i mobil doma!!!!!!" ;-) No, jednou i hlavu nechám doma, ale však ty mě už znáš. :-)

Šári, ty koláčky vypadají nádherně a jahodové řezy jakbysmet! Mňam mňam! :-)
Mamča nám teď nedávno upekla bábovku, ale zase nějakou jinou - tu jsme ještě neměli a co myslíš? Jak dlouho se u nás ohřála? Druhý den po ní ani drobek nezůstal! :-)

Jsem ráda, že dopis v pořádku dorazil. ;-) A naprosto souhlasím, však ty nejlépe víš, kdy je pravý okamžik. ;-)

Tak se mějte všichni krásně a ahoooooooj!!!!! :-)
U nás tak strašně moc pršelo, že jsem snad ani nebudu muset do sprchy!!!! Jak to déšť zvládl sám!!! :D:D:D;-)

2 Alča Alča | 10. května 2013 v 18:08 | Reagovat

Ahoj Šárko, jak já jsem ráda, že jsi zase napsala nějaké zprávy o Verunce :-) Moc krásný článek a kytičky jsi vyfotila taky moc krásně :-) Koláčky a jahodové řezy vypadají moc lákavě :-P vůbec se nedivím, že se po nich jenom zapráší 8-O už jsem Verunce psala, že by sis zasloužila řád zlaté vařečky, co ty se nakuchtíš pro tu Tvoji rodinku, je vidět, že to děláš opravdu z lásky :-) Divím se, že u Vás neprší to já si tady celý den zpívám prší,prší jen se leje, ale opravdu ještě od rána nepřestalo :-( Mějte se všichni moc krásně a přeji hezký večer :-)Myslím na Vás a těším se další zprávy od Vás :-)

3 Blanča Blanča | 10. května 2013 v 18:31 | Reagovat

Ahoj Šárko. teda vy ale umíte člověka nachutit. ty koláčky jsou nádherné a ty řezy taky. Jsem moc ráda, že je Verunce už líp. moc ji zdravím. U toho hokeje se asi nemá cenu nervovat. Mějte se všichni moc krásně. Tady taky leje jako z konve.

4 Marie Marie | Web | 10. května 2013 v 18:37 | Reagovat

Všechny vás moc zdravím ze středních Čech,tady od 11 hodin taky leje.Doufám,že má Verunka radost z vítěství našich hokejistů a zítra s tou vlajkou na  autě vyjedou.Hezký večer a víkend.

5 Jindra Jindra | 10. května 2013 v 18:43 | Reagovat

Všechny vás zdravím, moc děkuju za zprávy, pořád na Verunku myslím. Přeji Ván všem klidný a pohodový víkend :-)

6 Very Very | 10. května 2013 v 19:44 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]:

[4]:

[5]: Mamina mě na chvilku pustila a moc vás všechy pozdravuju a chybíte mi a ste moc hodné :-)

7 Zdena Zdena | 10. května 2013 v 20:48 | Reagovat

To jsem ráda Verunko,že jsi se ozvala,ale odpočívej a na počítač chvilku zapomeň ! To víš,že Tě máme všechny co sem píšou rády a přejeme Ti jen to nejlepší. Ta Tvoje maminka je zlatá,jak Vám vyvařuje a peče,Vy se máte,až Ti to závidím. Tak krásný Víkend Verunko ;-)  ;-)  :-)  :-)  :-)

8 Pavla Pavla | 10. května 2013 v 20:58 | Reagovat

Verunko, Šárko, Radku,
  raději oslovuji dnes všechny, protože nevím, kdo bude přispěvatelem dalšího článku. Je moc dobře, že Verunce je lépe. Já jsem se dnes opět naštvala, když po příchodu domů opět nešel intrnet. Zavolala jsem správci sítě, aby to bylo dnes opravené (Nač platíme paušál, že?),protože na střechu nepolezu, abych tam nějak manipulovala s přijímačem. Do hodinky (opět po další urgnci) byl u nás a vše je oprveno-zdarma i s omluvou. Snad už to pofrčí :-)Fotka sedmikrásek s pampeliškou je boží. Koláčky budu péct zítra a přidám i dva recepty, které si myslím, že nemáte. :-D Verunko, hokej mě nechává v klidu. Jsem šťastná za naše "Mistry" z Plzně!! Krásný večer a noc. :-)

9 Luďka Luďka | Web | 11. května 2013 v 14:16 | Reagovat

Zdravím Vás rodinko vše co by Vám chtěla napsat bylo už tady řečeno,tak mi jen dovolte Verunečce popřát hodně zdraví  mamince a taínkovi aby je vytrvalost a tak velká láska neopustila,trpělivost přináší ovoce a jednou příjde i k Vám.Jste úžasní! :-)

10 Amelie Amelie | Web | 12. května 2013 v 12:27 | Reagovat

Jůů, koláčky a ty jahodové řezy...mňam, hned bych si dala ke kafíčku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama