Když Very trucuje

22. května 2013 v 7:48 | verunnka |  Jen tak....
Ano je to tak Very nám trucuje, vše už se tak nějak začalo pomalu rozvíjet těsně na vánoce jednou nepříliš dobře napsanou větou, pak v unoru, když našla odvahu a přiznala se poprvé ke své druhé nemoci a tím pádem i k záchvatům.
Tenkrát ji nějak zasáhl jeden komentář, kerý ona měla pocit, že z nás doma uděla blbce, když v něm byly zcela pro ni laické rady pro nás ohledně její nemoci a ona v tu chvíli pocit, že si z nás snad ten někdo dělá srandu, jako že nevíme o co jde a jsme po téhle stránce jak ona říků hňupové. Ještě ale víc ji tenkrát zranilo, když je chvíli, kdy ona se k tomu teda přiznala, ten samý někdo obsáhle ve svém komentáři pod jejím článkem popsal o co vlastně jde, to brala jako ránu pod pás. Byla ráda, že našla odvahu a k té nemoci se přiznala, ale víc o tom psát tenkrát nechtěla, s tím , že každý kdo bude o tom chtět vědět má možnost si o tom na netu dohledat cokoliv, včetně videa o průběhu záchvatu. Brala to jko zásah do svého soukromí, ale i to jsme ji vysvětlili a mysleli, že to překonala.
Poté přišla i její krize na blogu, kdy si brala pár dnů volno a o všem přemýšlela, aby záhy zjistila a myslím, že ještě hned ten den jobjevila,jak moc jí chybíte.
Vše ale tak nějak vyvrcholilo před dvěma týdny jejím zatím posledním záchvatem, kdy se zas objevil onen komentář a v tu chvíli, kdy Very ještě na blog nechodila, jsem uzasáhla já a komentář smazala a onu osobu na čas zablokovala a tady na blogu se jí hned za to omluvila, no a protože to je blog hlavně Verunky o všem jsem jí pak řekla. Pak následovalak nám domů smska, která tak nějak byla pro mě nepochopitelná a pro Very přímo teď ani nevím jak to napsat- bolestná ?, na smsku jsem odpověděla emailem a brala tak , že vše bude v pořádku.
no jenže Very to tak nevidí, pro ní někdo tou smskou urazil její mámu a vzápětí poslal v neděli další smsku, která byla naprosto opačného významu, no a v tom už se pak jak se říká začala topit. Bylo pro ni naprosto nepochopitelné, jak někdo může během tří dnů napsat dvě naprosto rozdílné věci a ještě nás zvát k sobě jakoby nic.
A v tom se šprajcla,její pondělní nechuť k psaní jsme pochopili jako nevoplnost z ježka, jenže těžce jsme se mýlili. Tak nějak si rovná myšlenky a je z toho všeho nějaké znechucená, nebojte, o všem budeme mluvit a ona se z toho dostane.
I to je škola života a svým způsobem jsme za ní i vděčná, v životě je takových různých věcí, co je potřeba řešit , no a teď právě jedena byla postavena před ní.

nechce se mi to číst znova, mám moc práce a asi kdybych to teď četla znova, asi bych to i opravovala a dál rozvíjela a na to teď opravdu nemám čas a asi ani není potřeba to psát nějak obšírněji
a takovéhle bylo u nás včera večer po osmé nebe
nakonec se to ale rozehnalo a nic z toho nebylo
a na závěr náš smíšek a pro Very teď i ta správná terapeutka

mějte hezký i když u nás už teď podmračený den a ty slibované mrazíky ať se nám všem vyhnou, po dlouhé době vypadá vše na velkou úrodu a tak by to byla škoda

Šárka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 22. května 2013 v 9:03 | Reagovat

Ahoj Šárko, všechny Vás moc zdravím a doufám, že Verunka bude brzy v pohodě. Je to chytrá,hodná a milá holka a my ji máme moc rádi. ;-)

2 Alča Alča | 22. května 2013 v 9:32 | Reagovat

Milá Šárko, Verunku uplně chápu, a vím, že jste skvělá rodina, a víte nejlépe, jak se kdy chovat a co dělat. My tady na blogu se Vám snažíme pomoci dobrým slovem, někdo i dobře myšlenou radou ;-)Ale někdy se může člověka samotného dotknout :-( Věřím, že zase bude dobře a Verunka nám tady bude zase pěkně štěbetat 8-) Mějte se všichni moc krásně a hlavně přeji dobrou náladu, nekazit si den kvůli jiným lidem, nestojí to zato 8-O Mám Vás ráda :-)  :-)

3 Lena Lena | 22. května 2013 v 10:11 | Reagovat

Občas nakouknu na váš hezký blog.Tentokrát jsem si vybrala recept na  slepované plněné perníčky,byly moc dobré akorát k slepování nedošlo,snědly se dřív než jsem se k tomu dostala.A udělat přestávku v jakékoliv činnosti z jakéhokoliv důvodu nevadí o to s větší chutí se k tomu každý zas rád vrátí.Lena

4 Zuzana Zuzana | 22. května 2013 v 10:14 | Reagovat

Ahoj do hor. Verunko, i já reaguji v případě, že se toho sejde hodně, úplně jinak, než kdybych byla v pohodě. To je úplně normální a já si vždycky říkám, která byla ta poslední kapka. Vždycky si připomínám, že bude lépe a nejlepší je, vymluvit se z toho. Mám výhodu v tom, že ráda čtu a tak se začtu do knížky a snažím se na vše zapomenout. Hodně mi pomáhají naše zvířátka:-) a tobě určitě pomáhá i fotografování. Ke komu bych jinak chodila "do školy" obdivovat krásné snímky s moc hezkým psaním.  Tak se snaž, aby to "trucování" bylo co nejkratší, určitě chybíš nám všem. Zuzana

5 JitkaP JitkaP | 22. května 2013 v 11:01 | Reagovat

Ahoj Šárko a Verunko, to je ten rub elektronické komunikace - člověk nevidí výraz toho druhého, neslyší tón, jakým to říká, a pak také kdokoliv se zapojí do debaty a píše něco, co toho druhého zabolí. Dcera se kvůli tomu skoro na rok odhlásila z facebooku, protože zjistila, že polovinu svých špatných a plačtivých nálad má z komentářů na PC. Moc vás zdravím. jitka

6 Šavrda Šavrda | Web | 22. května 2013 v 11:28 | Reagovat

Ahoj Šári,
určitě ode mně Veríska pozdravuj a vyřiď jí, že na ní moc myslím. :-)

Já do toho zasahovat nemohu, ani komentář, ani smsky jsem nečetla, ale mohu napsat, že bych asi jednala stejně. Prosím, nikdo to neberte špatně. Ale já bych za svou maminku dýchala. Bráním jí zuby nehty a také nikomu nedovolím, aby o ní jakkoliv špatně mluvil. Takže chápu, že se teď Verunka zasekla. Ale více do toho mluvit nemohu - nejsem v obraze. ;-)

Představ te si, že včera se u nás přehnala bouřka i s kroupy a byl to tedy mazec. :-) Dnes je u nás tak všelijak, ale hlavně dusno. Asi zase něco přijde.

Jojo, zrovna před chvilkou jsem na seznamu četla, že má dokonce na horách zasněžit! O_O Tak to jsem koukala jako jojo! :-D

Verí, Šári, Baruško i pane Radku, mějte se moc moc hezky a těším se, až se nám tu zase Verunka rozpovídá. Moc mi chybí. :-)

P.S.: Fotyk jsou úžasné - mraky mi vyrazily dech a Baruška, tak ta je fantastická, hned bych jí pomuchlovala. :-)
Tak se držte a mějte se krásně. :-)
Ahooooooooooooooooj!!!!!!! :-)

7 Alis Alis | Web | 22. května 2013 v 12:04 | Reagovat

Ahoj Šárko, moc vás všechny zdravím :-)
Někdy je ta virtuální komunikace hodně těžká a složitá a tak se vůbec nedivím, že občas přijde i  "virtuální krize".
Vyřiď Verunce, že mám moc ráda její psaní a  těším se na ní :-)  :-)

8 Libuše Libuše | E-mail | 22. května 2013 v 12:05 | Reagovat

Verunko naše milá, už mi chybíš. Psala jsem ti ať necháš sem tam psát i mamku, že píše taky poutavě, ale to jsem nemyslela, že ty už psát nebudeš :-(  Je mi po tobě tak nějak smutno, tvoje psaní už patří k mému ránu a teď marně čekám a myslím, že né sama....tak si odpočiň a budu se na tebe móóóc těšit Liba :-)  ;-)

9 Blanka Blanka | Web | 22. května 2013 v 12:08 | Reagovat

Ahoj Šárko!!!!
Co na to říct?Sned jen,že některé komentáře holt nejsou zrovna "košér".
I já mám postupem času zablokovaných pár návštěvníků :-D Naposledy dámu,která nepobrala,když jsem smazala jeden opravdu fuj komentář a nechtěla se v tom dál pitvat.Dotyčná obšírně rozebírala pak i meilově situaci,moji nechápavost a nechuť pochopit duševní rozpoložení komentující.Nakonec udělala blbce né ze sprostě komentující,ale ze mně :-D Občas ji tady vídám :-D
Šárko,já věřím tomu,že Verunka je natolik silná osobnost,která si tohle srovná a vyrovná se s tím.
Moc ji zdravím a tebe taky! :-)

10 Zdena Zdena | 22. května 2013 v 12:16 | Reagovat

Milá Šárko  a  Verunko , s lidma to je někdy těžké a není vždy vše hezké a takové jak by si člověk přál i špatným se člověk musí poučit i když nerad. Těším se zase na Tvé brebentění Verunko,popřemýšlej a zase nám sem brzo piš ! :-)  :-)  :-) Mám Tě ráda i Tvoji rodninu Barušku,zdravím  Zdena ;-)  O_O  :-)

11 Amelie Amelie | Web | 22. května 2013 v 12:27 | Reagovat

Ahoj Verunko a její maminko. To je právě to, proč "kontroluji" komentáře, než je pustím na blog. Některé nejsou určeny očím mým pubertálních dcer. Anonymové si neberou servítky a urážejí na blogu mě i mé děti. někteří sice neurážejí, ale radí..ale ve své podstatě to vyjde nastejno, protože se pak já nebo Eliška cítíme bídně. Nejhorší je, když mi radí někdo, kdo vůbec neví o čem mluví, kdo nemá jediné dítě doma, natož dva autisty a kdo nemá ani právo mě soudit. Zablokovala jsem pár lidí, kteří mi psali maily a je mi líp. Bylo strašné to číst. Pak jsem se v tom sama, ač dospělá, topila několik dní a měla jsem chuť seknout s blogem a už nikdy na blog nic nenapsat. ALE blog je pro mě  důležitější než nějací cizí lidé, kteří neví o čem mluví. JAK moc Tě chápu, Verunko. NENECH si zkazit den ani náladu. Piš pro ty zbývající desítky a stovky lidí, kteří tě mají rádi právě takovou jaká jsi a ty ostatní maily či komentáře, které ti (možná i nevědomky) ubližují, prostě maž... pro nás jsi úžasná, skvělá, statečná, jedinečná, obdivuhodná. Ten jeden či dva lidé ti přece nezkazí náladu. Chyběla bys nám tu:-) Máme Tě rádi.

12 Amelie Amelie | Web | 22. května 2013 v 12:30 | Reagovat

[9]: Koukám, že podobní "lidé" byli i u mě.

13 Blanka Blanka | Web | 22. května 2013 v 13:06 | Reagovat

[12]: :-D JÓ,jsou prostě všude,je jen na nás,jestli se dáme :-)

14 Martia Martia | Web | 22. května 2013 v 13:45 | Reagovat

Šárko jste moc úžasná máma-- holt někteří lidé prostě si myslí že snědli všechnu moudrost světa a musí stále někomu radit ...
Shodou okolností mě dnes padlo do oka na faceboku tohle moudro--- AT UŽ SI LIDÉ MYSLÍ COKOLI,COKOLIV DĚLAJÍ, NEBO ŘÍKAJÍ, NEBERTO TO OSOBNĚ.
NÁZORY DRUHÝCH ODPOVÍDAJÍ TOMU,ČEMU TITO LIDÉ VĚŘÍ..
PROTO AT SI MYSLÍ COKOLIV, VE SKUTEČNOSTI SE VÁS TO NETÝKÁ..
VYPOVÍDÁ TO JEN O NICH SAMOTNÝCH. :-)
Verunko odpočin si a zase se brzy vrat je tu spousta lidiček kterým moc chybí tvé milé brebentění ;-) a kteří k Tobě chodí rádi si pro pohodu a radost kterou ty umíš svým psaním a fotečkami poskytnout :-) Nenech se otrávit a sebrat si energii od nějakého chytráka který ví vlastně prd....Ty jsi úžasná holka to si pamatuj ;-)

15 ohnice ohnice | Web | 22. května 2013 v 22:06 | Reagovat

Ahoj Šárko a Verunečko,  moc mě Tvůj komentář rozčílil nechápu co se s námi lidmi děje proč je vnás tolik zla a nucení druhému ublížit.Moc mě to mrzí a cítím s Vámi myslím si že blogování je Verunčina veliká záliba a má tak kontakt s hodně lidičkama kteří jí fandí mají jí rádi.Verunko chápu Tě že Tě to trápí, ale snaž se to spolknout a piš prosím dále  vždyť když si přečteš ty komentáře jak Ti všichni fandíme a rádi čteme Tvoje články a ty super fotky které jsou stále lepší a lepší tak se musíš přemoct a začni hned zítra ráno nějakým pěkným článečkem.Uděláš dobře víš jak se to říká kdo po Tobě kamenem Ty po něm chlebem!!!Třeba ten člověk je nevyvážená osobnost a neví jak dál tak si vybral Tebe a ani neví proč.Tak Veri zítra nashledanou se těším , :-D  :-)  :D  Luďka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama