Kapka

19. února 2013 v 11:08 | verunnka |  přemýšlím....
Tak dnes ještě jednou
všem Vám moc děkuju za Vaše krásné komentáře u spodního článku, moc si Vašich slov cením a i o nich přemýšlím
Usmívající se
ne já se už opravdu netrápím a ten někdo mi vlastně i pomohl, pomohl mi pochopit i jiné lidské vlastnostiMrkající
ale teď honem jinam i když vlastně začnu ještě tak jak jsem v tom minulém článku skončila
já prostě ještě něco mu musím napsat a píšu to takhle, aby si uvědomil, že nejen hezké věci, ale trápení se dá napsat pěkně takhle " nahlas" , lidé jsou od toho, aby si pomáhali a snažili se tomu druhému ukázat, že i vtom úplně blbé,co jemu se tak jeví, se dá najít nějaké řešení a cesta z toho ven :
prvně si myslím, že by se zlo nemělo trestat zlem
ty někdo mně neznámý , nedovol sám sobě žít takhle dál , nedovol aby tvé srdce zmrzlo v kus ledu a ty tak nemohl poznávat vše krásné kolem sebe a že toho je , pořád se dají nacházet nové a nové krásné věci, nevěříš, zrovna když jsem byla dopoledne s Baruškou venku a šla kolem smrku kolem kterého chodíme dnes a denně několikrát, tak najednou jsem objevila zas něco nového a krásného, jen jsem neměla foťák abych to yvfotila, ale ta věc mi neuteče a vyfotím ji později a už mám důvod se na to těšit, těšit jaké fotky z toho vyjdou a pak se těšit, že s nima potěším i všechny tady, co se umějí z těch " úplně obyčejných " věci radovat taky Mrkající

i zamrzlé věci vypadají krásně, ale nesmí to být lidské srdce
tohle jsem fotila v neděli večer, podívej jak je to krásné a přitom tak křehké, křehké tak jak lidské štěstí, tak proč si ho proboha ničíš, dovol mu, aby to štěstí dorazilo i k tobě Mrkající
všechny tady mám moc ráda
tak dovol i ty, aby tě lidé mohli mít rádi a uvidíš, jak krásné a moc příjemné je vědět, že je i spousta " cizích" lidí, kteří tě mají rádiMrkající
najdi tu správnou cestu a vydej se po ní a uvidíš, že zas bude na světě hezky Mrkající, já vím, že všechno potřebuje svůj čas, ale čas taky rychle utíká a tak nedovol, aby Ti proklouzl mezi prsty a ty ničeho nestihl dokázat
mám vás všechny " moje tady " moc rádaMrkající

a už se těším na naše každodenní psaní a shledávání tady
psaní o úplně obyčejných a přitom tak krásných věcech Mrkající


P.S. a i k nám se vrátila zima, od rána zas tak hodně chumelí, ale to neva, doma máme zas nové kytičky, které nám to jaro přibližují a zítra vám je ukážu a taky vám ukážu velkou a přitom rychlou dobrotu, co jsme s mamkou v neděli pekly a taťka se postaral, že brzy nebyla a tak zas budem znova péct a v sobotu vám na ni dám recept , aby jste si mohli taky mlsat S vyplazeným jazykem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | E-mail | Web | 19. února 2013 v 11:17 | Reagovat

Verunko, zlobí mi přístup na blogy a tak se dostanu jen občas, takže o tvém nepěkném zážitku s lidskou závistí a hloupostí čtu až teď... Co dodat... Snad jen, že dotyčný je ubohý a nešťastný chudák, který se "hojí" na ostatních. Ty seš s tím vypořádala naprosto skvěle, postavila seš k tomu moc hezky a já ti tleskám a smekám před tebou!!! Měj se krásně a nenech se otrávit, určitě nám piš dál, chyběla bys mi :-P

2 Jana Jana | E-mail | Web | 19. února 2013 v 11:32 | Reagovat

Veru u nás taky od rána sněží,ale hned to taje.Ráno jsem slíbila,že ještě napíšu,tak teď sem.
Nic si z toho nedělej.Lidi jsou zlí a vidí jen peníze,ale ty starosti a trápení, které jste celá rodina kvůli tvému handicapu prožívala a prožíváte,nevidí anebo nechtějí vidět.Hlavní je,že jste se nedali ničím zlomit a umíte si přes to všechno život užívat,a vidět štěstí a krásu  v maličkostech.Verunko mějte se hezky :-)

3 Blanča Blanča | 19. února 2013 v 11:33 | Reagovat

Veru je moc dobře, že jsi se k tomu takhle postavila. U nás taky od rána sype a sype. Teď jsem byla venku zametat cestičku. Teddík se jen malinko proběhnul a hned pelášil domů. Ty fotky, Co jsi sem dala jsou nádherný. Nejvíc se mi líbí Ta větvička s ledem. No i když ,ty nožky nemají chybu. :-)  :-)  :-)

4 Miloslava Miloslava | Web | 19. února 2013 v 11:37 | Reagovat

Verunko,tak u nás se nesype ani vůbec nic,natož ten bílej nesmysl.Možná,že nás taky navštíví,ale abych řekla pravdu-nemusí.
Ta fotečka ledu je super a koukám,že jsi se nad to povznesla dobře. :-D  :-D

5 Pavla Pavla | 19. února 2013 v 12:09 | Reagovat

Verunko, od rána se u nás sype sníh, ale jen tak maličko. Hned to taje, takže je jen čvachta a mokro. Kytičky mi také doma kvetou, hyacint se teprve rozvíjí. Neustále si slibuji, že už začnu háčkovat, když vidím tu nádheru, kterou ostatní vytvářejí,ale nějak to zatím nestíhám :-( Jen je mi smutno, že moje teta, která mi učila očko po očku v pletení i háčkování, už tu není. Musím se pochlubit, že už ve druhé třídě jsem pletla. A kdy ses to naučila Ty? Teď ani nemám nikoho, kdo by poradil a mojí maminku to nikdy noc nebavilo, tak snad jsem to nezapomněla. Zdravím všechny u vás doma. :-D

6 Šavrda Šavrda | 19. února 2013 v 12:09 | Reagovat

Verí, ty vaše nožky jsou super. :-D
U nás také od rána chumelí a do toho dost fouká. Jsem říkala, že jsem na sebe zvědavá od zítřka mám povoleno chodit na krátké procházky ven a jestli takhle bude foukat, tak to snad ani neudýchám, kašel mě pořád zužuje, řekla bych, že zvukovod se hojí rychleji. ;-)

Dneska mamča přišla z obchodu a jak si spolu tvoříme do našich soukromých výměn, tak si představ, že na něco malinkého narazila a hned ti to koupila, neboj, potom v dopise ti to napíšu, až ti to budu všechno posílat. Jsem říkala mamce, že už jsem jí také nakazila, že také už na tebe myslí. ;-)
Já pořád a všude. :-D :-)

Fotka malého rampouchu na stromku je krásná, naprosto nádherná. :-)
A dost mě ten sníh zarazil - že u nás chumelí, četla jsem si, že už se má začít oteplovat, že zima nám končí a do toho začne chumelit a v dnešních novinách psali, že se má ochlazovat, tak já nevím. :-?

Mojí kamarádky doktorka říkala, že letošní zima byla děsná, že tolik s  lidí respiračním onemocněním už dlouho nezaznamenala a prý se už těší na léto, kdy se lidé zase zmátoří. Je to škoda, protože zimu miluji, ale letošní je opravdu taková nijaká.

Tak se měj krásně a těším se moc moc na recept a na další a další tvoje články. :-)

7 very very | 19. února 2013 v 12:29 | Reagovat

[1]:péťo ahoj,
i já k tobě chodím každý den a ty komentáře prostě k tobě nanepíšu , nejde mi to, zlobí mne to i na jiné blobspoty, ale tam se mi to občeas povede napsat, k tobě to prostě " neprorazím" moc se mi líbil Fífa venk na sněhu,byl tam jak malý zkamenělý špuntík a taky jak vařil a hospodařil v kuchyni, no tam neměl chybu.
Péťo děkuju a mějte se doma všichi moc hezky :-)

8 very very | 19. února 2013 v 12:31 | Reagovat

[2]:Ahoj Jani, už jsem četla tvůj poslední článek a moc Ti přeju, aby ten rok byl opravdu takový jaký si přeješ, v práci sis brzy zvykla a třeba zas najdeš chuť někdy napsat k sobě pár řádků.Jani děkuju a měj se hezky a budu se těšit, že mi zas napíšeš :-)

9 Hanako Hanako | 19. února 2013 v 12:32 | Reagovat

Mílá Verunko, nenech se otrávit nějakým duševním ubožákem a piš dál. Tvoje vyprávěnky jsou svěží a veselé jako horský potůček, tu se přelije přes kámen, tady se zachytí o rostlinku. Ráno se vždy těším, že mi zvedneš náladu. Dík. :-)  :-)

10 very very | 19. února 2013 v 12:34 | Reagovat

[3]:Blančo ahoj,
tak naše Baruše to má dnes úplně stejné, když zjistila, že to venku zas zebe, tak žádná velká procházka se nekonala a honem domů, teď se tady u mě na posteli uvelebila a zas chrní jak mědvídek.
No a ty nohy, to jsme my s mamkou, no však už aby bylo takové tepličko co na té fotce , viď ?
Blani děkuju a měj se mooc hezky tam kousek od nás za kopcema :-)

11 very very | 19. února 2013 v 12:36 | Reagovat

[4]:Miluško ahojda,
taky už bych ten sníh nemusela, a to prý má být takhle až do pátku a pak asi i u nás pršet - no fuj 8-)
a těch fotek s těma kapkama mám víc, tak zítra budou :-)
Miluško a děkuju a měj se taky moc prima :-)

12 very very | 19. února 2013 v 12:45 | Reagovat

[5]:Pavli ahoj,
u nás teda padají takjové drobné vločky, ale už od rána v jednom kuse a tak už zas něco napadlo, brouk Pytlík už byl dokonce i vymetat - má tenhle týden službu :-)
a k pletení to jsme tak nějak trochu víc úspěšněji pokořila teprve vloni, pořád jsem nějak ignorovala krajní očka a tak se mi moje dílko vždy úspěšně zužovala a to pak i s jehlicema lítalo do kouta, pak jsem začala víc naslouchat maminu a ejhle ono to pomalu šlo, ale teď raději háčkuju, už i proto, že mi to s tím mým zlobivým prstem jde líp držet v ruce jak dvě jehlice. Háčkovat už nějaký čas trochu taky umím, ale i vloni a to díky spoustě blogů, jsme se do toho pustila víc. Umím zatím jen malinko z toho co sruhé, ale pořád se učím a baví mě to. Jenna ty titěrné z úplně slabé příze věci si úplně netroufnu, teda já bych si troufla, ale nějak mi padají z ruky, prostě je neudržím, tak je proto nedělám. Ale je spousta jiných krásných háčkovaných věcí a tak pokouším je. deka už bude brzy hotová a pao zas chce mamina nové jarní dečky a tak mám pořád co dělat.Neboj do toho se dostaneš, já zas jsem byla dřív ten typ , co si moc poradit nedal, ale to už dávno neí pravda a tak když si nevím rady, tak se u nás doma ozývá " mamííí pomoooc".
Pavli děkuju, měj se moc hezky a neboj to dokážeš, třeba ne hned, ale taky se tím " prokoušeš" :-)

13 very very | 19. února 2013 v 12:52 | Reagovat

[6]:Šári ahojda, tak nejdřív, dopis pošu zítra, včera jsem tak nějak na to neměla náladu s ním skočit, tak se nezlob , neboj dorazí, tak jak jsem ti slíbila ;-)
u nás teda zatím nefouká, ale je pěkně vlezlo, ani jsme se na Báru nezlobila, že nechtěla být moc venku a po chvíli to otočila a mazala domů ;-)
Šári no však i ten jelení lůj pro Tebe mi sehnala mamina, to je viď :-)
už i to máme stejné :-)
ven raději moc hechoď ,počkej až bude líp
no as tím kašlem máš pravdu, mamku taky ještě pořád trápí, ale zaplať pánbůh už jí ta únava opustila, a tak zas tu řádí jak černý ruka , myslím maminu, chytla druhý dech a to je doma šurumburum, no jenže musím kmitat i já , ato mě ten druhý dech zatím po zimě ještě nepotkal :-D
prý nejlepší jak zapomenout na to špatné je vrhnout se do nějaké práce :-D
a těch fotek malých rampouchů mám ještě několik, tak neboj zítra budou :-)
Šári, měj se hezky, moc se nehoň, ať se Ti to nevrátí a zas zítra  a děkuju :-)

14 very very | 19. února 2013 v 12:55 | Reagovat

[9]:Ahoj Hanako,
nenechám neboj :-) a děkuju moc :-)
a jak jsi mi tuhle psala, ty byblíš v Hradci ? tam vždy když jedem, tak je příroda pěkně oprpti nám napřed a tak jim to tam i malinko vždycky závidíme. U nás to je vždy ještě na zimní boty a bundy a tam už na nás vždycky dýchá jaro a i stromy a vůbec celá příroda pak tam na nás už působí jak malý zázrak.
Hani, měj se moc hezky :-)

15 Libuše Libuše | E-mail | 19. února 2013 v 13:05 | Reagovat

Verunko, od tebe by se mohla spousta lidí učit,jak se dívat na svět...jsi úžasná,máš můj obdiv...Liba ;-)

16 Alis Alis | Web | 19. února 2013 v 13:32 | Reagovat

Ahoj Verunko,moc tě zdravím a nenech se otrávit :-)  :-)  :-)

17 Very Very | 19. února 2013 v 14:06 | Reagovat

[15]: Ahoj Libuško,
děkuju moc děkuju
a měj hezký den :-)

18 Very Very | 19. února 2013 v 14:07 | Reagovat

[16]: Alis milá ahojda,
neboj nenechám :-) a zdravím všechny do jedlíkova a mějte se hezky :-)

19 Alča Alča | 19. února 2013 v 14:23 | Reagovat

Ahoj Verunko, krásný rampouch,jinak obdivuju jak dokážeš přemýšlet o člověku, který má srdce z ledu, ale já jsem taky taková, když mi někdo ublíží, tak si říkám co je to za člověka? proč má takovou povahu? proč jinému škodí?Ale podle mé zkušenosti, protože mám v mé blízkosti takovou osobu, vím, že se nezmění a to jsem mu podávala několikrát pomocnou ruku, ale nikdy to nebylo nic platné.Nakonec ten člověk zůstal uplně sám, takový lidé si škodí sami sobě, ale oni o tom nevědí, bohužel :-( U nás od rána padá sníh s deštěm, takže je mokro a blátivo, ale ptáčkové už krásně zpívali ;-) jaro se pomalu blíží, vždyť příští týden je konec února a to je dobré znamení ;-)Veru měj se krásně a těším se další tvoje psaní, jsi pro mně užasný človíček :-)

20 Very Very | 19. února 2013 v 16:07 | Reagovat

[19]: Alčo milá,
oni to jsou vlastně úplně malé rampouch, jen já jim dovolila malinko povyrůst a fotku jsem zvětšila :-)
u nás pořád chumelí a ani se mi nechce věřit, že únor nám příští týden končí a vůbec, když má takhle být celý prozatím celý týden 8-) ale o to víc si pak to jaro vychutnáme ;-)
Ali a děkuju za Tvá slova :-)

21 Eva Eva | 19. února 2013 v 17:52 | Reagovat

Very krásne si to napísala.Tvoje fotky sú úžasné,sú balzamom.Vystihneš to pekné,čo si niekedy človek ani nevšimne.Mám sa od teba čo učiť,hoci som od teba staršia.Dokonca som začala hačkovať,povedala som si,ked Very,tak aj ja. :-)Sú to moje pokusy,ale teším sa im.Dokonca cvíčím a pomaly chudnem.Som rada,že budeš aj nadalej tu s nami,že ťa neodradil niekto kto sa nevie ani podpísať menom pod svoj článok.Majte sa doma pekne. :-)

22 Blanka Blanka | Web | 19. února 2013 v 20:18 | Reagovat

Ahoj Verunko!!!
Včera jsem si říkala,cože s tebou je,že nevidím žádné novinky.
K tomu předešlému článku připíšu jen,že si myslím,že tebe žádný ubožák porazit nemůže. :-)

23 Jitka Jitka | Web | 20. února 2013 v 8:51 | Reagovat

Veru, jsem ráda, že jsem dnes opět našla článečky a fotky, které mi vždycky udělají radost. I jako spousta ostatních jsem si myslela, že zase úřadoval soused. Jsem ráda, že jsi se nad psaním toho pitomce přenesla a zase tu každé ráno najdu pár řádků. Nenech se odradit, zlých lidí je mezi námi hodně a to tvoje psané pohlazení je opravdu balzám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama