Inverze - chvíli ano a pak zas ne

18. října 2012 v 19:56 | verunnka |  Jen tak....
Dnešní den, co se týká počasí byl u nás jak na houpačce

zatímco na horách bylo ráno krásně slunečno
tak my dole v tu dobu byli zahaleni do nízké oblačnosti a i teplota byla v ten samý okamžik u nás nižší, což je jeden z hlavních znaků inverze

během dopoledne se ale naštěstí oblačnost rozpustila a už v poledne jsme se i my mohli ze sluníčka radovat

abychom už navečer zas byli obklopeni nepropustnou vrstvou mraků


zatímco na horách si dále užívali příjemných slunečních paprsků / ten kopec vzadu je Sněžka/ Mrkající


a co bylo příčinou naší večerní zamračené oblohy ?

tak se hezky podívejte, tahle mraková poklička, která se nad námi takhle usadila a nepustil tak nám už ani jeden sluneční paprsek

budem doufat, že ráno se zas mraky rozpustí a sluníčko se k nám dostane a kdyby náhodou ne, tak už teď mám pro vás na zítra připravené pokračování článku o sluníčku, které jsme v září začali psát.

Mějte krásný večer
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 18. října 2012 v 21:54 | Reagovat

Verí, to jsou dokonalé fotky! Zejména ta poslední! WOW!!!
Ale líbí se mi i ty z náměstí, stejné a přitom jiné. :-)
No jo no počasí si dělá co chce a je stále nestálé! :-D
U nás dnes bylo zataženo ale celkem teplo. :-) Včera to bylo lepší, bylo mírně mrazivo, tak se i dobře dýchalo. :-)
Měj se krásně Verí a dobrou noc. :-)

2 kočička kočička | 18. října 2012 v 22:16 | Reagovat

Ahoj Verunko,stihla jsem jen číst,ne psát,Verunko,směřování je v Tvých rukou a jistě bude kolem Tebe dost takových,co Tě rádi podpoří.I když budeš žít kdekoli,tvoříš kolem sebe atmosféru,která je vlastní Tobě a vypovídá,jaký jsi člověk,máš v sobě dobro,lásku,kterou ti věnovali rodiče,tak to posíláš dál,posouváš se životem,to je v Tobě,pokud by to tak nebylo,nestane se nic.Tak Ti moc přeji,aby si se realizovala a doma se věci udály,v dobrém duchu,pro Tebe,mamku,která je velice obětavá a moc se mi líbila dnešní fotka s Baruškou,mamka vypadá jak holčička,lidé co dávají,někdy se na ně nedostává,každý si zaslouží hodně lásky,přijímat.No,ale pokud má v sobě člověk lásku,což vy ano,tak má to ono vždy v sobě,dostatek,nekonečné moře lásky,hlubokou studnu,co nikdy nevyhasne,je to dar,třeba to nevidíte,ale obohacujete okolí.Celý život se učíme a já často kvílím,až mi rudnou uši,trochu se stydím.
Tak mějte krásný večer,děkuji za pohledy na krásné hory,u Vás je krásně,to proto,že to krásné a pěkné je ve vás a tak to podáváte.Tak mějte krásný večer a těším se,určitě budu vidět na tvých fotkách první letošní vločku,taky doufám,že to ještě chvíli potrvá, :-D ,tak přeji klid v duši a inspiraci a harmonii,pak už to jde samo,no někdy se tomu musí trochu pomoct..ale jen trochu,tak ať máte krásné slunečné ráno a ...fotit je nejlepší,ráno a večer,když vystupují stíny,vše je plastičtější a právě odraz sluníčka dělá divy a na podzim,zaznamenávat jak žloutnou listy,pak se rozehřát u čaje,no vždyť říkám,copak vločku,i tu letošní první inverzi mám,jak na dlani,od Vás,tak ještě jednou přeji krásný večer :-)

3 Hana Hávová Hana Hávová | Web | 18. října 2012 v 22:37 | Reagovat

Inverzi ti ani trochu nezávidím. U nás bylo celý den krásně, sluníčko se činilo a ani nebylo moc zima. Mně to tedy bylo stejně jedno , skoro celý den jsem prospala jako medvěd. Snad bude zítra taky krásně, to už mám volno.

4 Jitka Jitka | 18. října 2012 v 23:18 | Reagovat

Verčo, jsem ráda, že lístek došel. U nás dnes pěkně a má vyjít i pěkný víkend, doufám, že si sluníčka ještě trochu užiju. Vy užívejte taky... :-)

5 Very Very | Web | 19. října 2012 v 15:45 | Reagovat

[2]: ahoj kočičko,
moc hezky jsi to napsala,a na mamku tu úplně sedí
děkuju za tvé psaní ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama