Tak už zas můžeme......:)))

28. července 2011 v 19:14 | verunnka |  Moje kecy=)
Ptáte se co už zas můžeme ? Ti co četli včerejší článek, tak už určitě tuší, po včerejší velké havárce vody a kanalizace, jsme nemohli nic, co se týká vody.Takže když dneska pronesli tu kouzelnou větu : Tak už můžete, tak fakt nám všem udělali velkou radost.
Ale začnu od začátku od dnešního rána. Noc s Růženkou proběhla dobře, po práškách na uklidnění spala jako miminko a o to vše to bylo jednodušší. Taťkovi chlapi začali pracovat hned od rána a to si teda dali.Výkop museli dělat mnohem hlubší než mysleli než nalezli prasklé a rozpadlé místo kanalizace.
Aby se jim lépe pracovalo,starala se mamka o ně jak o vlastní, kromě oběda a pak ještě svačiny, jim upekla domácí borůvkové muffiny,všem moc chutnali a chtěli i přidat, takže mamka, aby zbylo i na nás, honem pekla ještě jednu várku
i přesto na nás zbyly pouze tyto tři
Takže díra už je zasypaná a zítra se budou dodělávat už jenom terenní úpravy. U růženky v bytě to je ale horší, parkety se jí zkroutily a nadzvedly, lino v kuchyni je taky pokroucené, koberce jsou taky k vyhození - což pro 94 letou babku ja katastrofa. Takže nás ještě čeká práce u ní. Dneska si ji odvezla dcera a přivezou ji až po neděli tak máme trochu času, abychom ji tam něco pomohli udělat a tím ji překvapili. Zítra už snad budu moc dát nějaký pohodovější článek. Mějte se krásně a zas zítra.
P.S. hned zítra po ránu mají na zahradu dovézt očekávané kameny na potůček, tak pokud bude přát počasí a taťkova noha nebude bolet, tak třeba už v neděli večer Vám bud moc ukázat fotky rodícího se potůčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 29. července 2011 v 14:34 | Reagovat

Muffini vypadají náádherně. Ještě jsem je nezkoušela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama