osudová čísla podle data narození

30. dubna 2010 v 14:04 | verunnka

1. Kreativita a sebedůvěra

Zrozenci, jejichž smysl života je určován jedničkou, jsou zde proto, aby do světa vnesli pozitivní tvořivou energii.

2. Spolupráce a rovnováha

Zrozenci, jejichž smysl života je určován dvojkou, jsou zde proto, aby si objasnili, kde je hranice jejich zodpovědnosti, a naučili se spolupracovat s ostatními v duchu harmonie, rovnováhy a vzájemné podpory.

3. Vyjádření a citlivost

Zrozenci, jejichž smysl života je určován trojkou, jsou zde proto, aby zužitkovali svou emociální vnímavost způsobem, který vnese do světa jejich pozitivní, upřímné sebevyjadřování.

4. Stabilita a postup

Zrozenci, jejichž smysl života je určován čtyřkou, jsou zde proto, aby dosáhli stability a bezpečí tím, že směřujíce k vybraným cílům se budou trpělivě řídit určitým postupem.

5. Svoboda a kázeň

Zrozenci, jejichž smysl života je určován pětkou, jsou zde proto, aby prostřednictvím kázně, soustředění a hlubin zkušenosti nalezli svou vnitřní svobodu.

6. Představa a přijetí

Zrozenci, jejichž smysl života je určován šestkou, jsou zde proto, aby sladili své nejušlechtilejší ideály s praktickou skutečností a aby prostřednictvím rozšířené představy o vrozené dokonalosti světa přijali sami sebe, svůj svět a současnou chvíli.

7. Důvěra a otevřenost

Zrozenci, jejichž smysl života je určován sedmičkou, jsou zde proto, aby uvěřili světlu neboli Duchu, který v nich i ostatních plane, a životu v jeho vývoji, takže se budou moci cítit bezpečně, že se otevřou a podělí se se světem o svou vnitřní krásu.

8. Hojnost a moc

Zrozenci, jejichž smysl života je určován osmičkou, jsou zde proto, aby pracovali s hojností, mocí a uznáním a aby svůj úspěch dali do služeb obecného blaha.

9. Celistvost a moudrost

Zrozenci, jejichž smysl života je určován číslem devět, jsou zde proto, aby žili v souladu se svou nejvyšší celistvostí, aby vyrovnali svůj život s intuitivní moudrostí svého srdce a aby ostatní inspirovali svým příkladem.

0. Vnitřní dary

Nula v sobě nezahrnuje smysl života jako takový, spíše poukazuje na vnitřní dary či potenciální zdroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama