jak se zbavit bradavic

26. dubna 2010 v 9:47 | verunnka |  Péče o zdraví
Bradavice, mateřská znaménka a "oheň" se mají odstraňovat nebo léčit výhradně při ubývajícím Měsíci, nezávisle na prostředku, který používáte. Jestliže se vám je nepodaří odstranit do novoluní, pak musíte přestat a začít až zase po dalším úplňku. Při přibývajícím Měsíci mohou tyto procedury mít nepřiznívý účinek. Zkuste na bradavice použít tento obyčejný lidový recept: Každé ráno si nasliňte prst vlastními slinami a naneste sliny na postižené místo. Soustřeďte se na to, že si přejete, aby bradavice zmizela. Začněte, když Měsíc ubývá a držte se výše uvedené rady. Bradavice by měla zmizet.

Další možnost, jak se zbavit bradavice, je odstraňování bolestivých bradavic na chodidlech stroužkem česneku. Vystřihněte do náplasti otvor stejně velký, jako je vaše bradavice a nalepte ji tak, aby vykukovala. Rozpůlte čerstvý stroužek česneku a na noc ho připevněte další náplastí na bradavici. Ráno, pokud možno, až po osprchování vše odstraňte. Opakujte každou noc až do novoluní. Bradavice začne černat a pak ji jednoduše vyjmete. Stejně lze postupovat s kuřím okem. Je možno použít i cibuli namočenou v octě.
Další možnosti léčení s česnekem: Stroužek česneku nakrájíme na plátky, zalijeme octem a ponecháme v přikryté nádobce asi 7 dní. Naložený česnek pak přikládáme každý večer na bradavici. Je vhodné postižené místo převázat, aby to drželo. Velice účinný!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama